Nowości

Nowa gama wycieraczek Valeo Optiblade Trucks

wycieraczki optiblade valeo

Polecamy nowość: pakowane pojedyńczo wycieraczki Optiblade o długościach od 500mm do 700mm. Wszystkie referencje gamy Valeo Optiblade Trucks produkowane są w fabryce Valeo w Skawinie.

>>> Więcej

02.07.14


Poczuj powiew chłodu tego lata

lodówki pokładowe waeco

Czy podczas jazdy z chęcią sięgasz po łyk orzeźwienia? Uważasz, że zapasy na dłuższe trasy są istotne? Szukasz przenośnej lodówki, którą z łatwością przełożysz do prywatnego samochodu w czasie wolnym? A może modelu do zabudowy w niewykorzystanej wnęce w kabinie? Sprawdź naszą ofertę lodówek pokładowych Waeco.

>>> Więcej

02.07.14


Najnowszy Informator Kwartalny Autos już dostępny !

informator

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia, przeczytania najnowszego wydania Informatora Autos. Jak zwykle, przygotowaliśmy dla Państwa dużo ciekawych informacji, nowości oraz promocji.

>>> Więcej

01.04.14


Autos Truck Day już za nami !

autos truck day logo

Kolejne spotkanie dedykowane najlepszym klientom Autos już za nami. Targi odbyły się 16 maja w centrali firmy w Solcu Kujawskim. Odwiedziło nad ponad 900 gości z całej Polski. Zapraszamy na relację !

>>> Więcej

20.06.14


Autos wylicytował Fiata 125p dla WOŚP

Tomasz Kot fiat 125p

Spośród wielu niezwykłych przedmiotów wystawionych w tym roku na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Autos wylicytował 30 letniego Fiata 125p, który pojawi się w filmie "Bogowie" opowiadającym o życiu prof. Zbigniewa Religi.

>>> Więcej

19.06.14


Totalna nowość od MANN Filter! Filtr z podgrzewaczem.

filtr z podrzewaczem MANN FILTER

MANN Filter postawił na rewolucję technologiczną. Wydajny filtr z podgrzewaczem do silnika diesla zapewniający pewny rozruch na zimno.>>> Więcej

19.06.14


Zadbaj o elektrykę z Ingremio

wężyk karbowany techniczny Inremio

Już od lipca w ofercie Autos dostępny jest wysokospecjalistyczny wężyk karbowany techniczny WKT. Sprawdź naszą ofertę !


>>> Więcej

19.06.14


Nowa lokalizacja oddziału Autos w Kluczborku

KLUCZBORK

Zapraszamy do nowej lokalizacji oddziału Autos w Kluczborku. Przemiła i profesjonalna obsługa będzie teraz do Państwa dyspozycji w lokalu przy ul. Karola Miarki 17a.
Uwaga: zmiana godzin pracy o/Kluczbork w soboty: zapraszamy 8:00-13:00.

>>> Więcej

07.04.14


Najnowszy Informator Kwartalny Autos wydanie 22

informator

Najnowsze wydanie naszego kwartalnika już dostępne w oddziałach Autos lub tutaj. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną Autos.

>>> Więcej

01.04.14


Nowa marka w ofercie Autos

Jeżeli liczy się dla Ciebie bezpieczeństwo przy wyborze właściwego filtra, sięgnij po produkty marki MANN-FILTER. Filtry MANN-FILTER to ponad 70 lat doświadczenia w rozwijaniu nowych rozwiązań filtracyjnych a ich sprawdzona jakość jest tożsama i typowa dla filtrów stosowanych na pierwszy montaż.

>>> Więcej

05.03.14


Nowy producent środków smarnych

Zapraszamy naszych klientów do zapoznania się z ofertą nowej marki dostępnej w sieci sprzedaży Autos. Firma Fuchs jest największym na świecie niezależnym producentem środków smarnych.

>>> Więcej

05.03.14
Sprzęgła KM - nowość w ofercie Autos

Sprzęgła KM to oferta skierowana do właścicieli większości marek samochodów użytkowych. Na niezależnym rynku części zamiennych marka KM Auto Technik znana jest już od ponad 20 lat i doceniana za jakość, niezawodność oraz kompleksową obsługę

>>> Więcej

04.03.14