Rusza „Akcja Akumulacja” Exide

Marka Exide dostępna w sieci sprzedaży Autos zaprasza wszystkich klientów do udziału w akcji promocyjnej „Wygrywasz na starcie – Akcja Akumulacja”. Zasady są proste, wystarczy w czasie obowiązywania akcji tj. od 16 sierpnia do 10 października kupić akumulatory marki Exide. Każdy klient może wybrać jeden z czterech pakietów, który zrealizuje – Pakiet Super, Pakiet Hiper, Pakiet Mega oraz Pakiet Ultra. Każdy z pakietów dotyczy zakupu akumulatorów marki i określa minimalną kwotę zakupu potrzebną do odbioru nagrody.

exide doładowanie

Pakiet Super obowiązuje przy zakupie akumulatorów za minimum 4500 zł netto, zrealizowanych na maksymalnie dwóch fakturach. Po realizacji tego pakietu klient może zdecydować się na wybór inteligentnego prostownika, karty Supercard BP o wartości 180 zł lub karty podarunkowej Media Markt również o wartości 180 zł za jedyne 1 zł netto.

Pakiet Hiper gwarantowany jest po zakupie akumulatorów za minimum 13 500 zł netto, zrealizowanych na maksymalnie trzech fakturach. Spełnienie warunku daje możliwość wyboru spośród takich nagród jak tester obciążeniowy EXIDE EX 600, karty Supercard BP o wartości 600 zł lub karty podarunkowej do sieci Media Markt o wartości 600 zł – wszystko za symboliczne 1 zł netto.

Pakiet Mega to zakup akumulatorów za kwotę 33 700 zł netto, zrealizowanych na maksymalnie czterech fakturach. Po realizacji tego pakietu klient w ramach nagrody za 1 zł netto wybiera tester diagnostyczny EXIDE EBT 165P oraz inteligentny prostownik EXIDE 12/5.5 , kartę Supercard BP o wartości 1700 zł lun kartę podarunkową do sieci Media Markt o wartości 1700 zł.

Pakiet Ultra gwarantowany jest po zakupie za kwotę minimum 67 500 zł netto, zrealizowanych na maksymalnie pięciu fakturach. W tym pakiecie w ramach nagród czekaja bogaty zestaw akcesoriów Exide, karta Supercard BP o wartości 3800 zł lub karta podarunkowa do sieci Media Markt o wartości 3800 zł.

Każdy klient, który zdecyduje się na udział w akcji musi zrealizować cel w wybranym pakiecie, zarejestrować swój udział na stronie internetowej www.wygrywasznastarcie.pl, gdzie należy zgłosić zrealizowany pakiet, załączyć faktury potwierdzające dokonanie zakupów oraz potwierdzenia płatności. Po pozytywnej weryfikacji wybrana nagroda jest dostępna za 1 zł netto.

Zapraszamy do udziału oraz zapoznania się ze szczegółowym regulaminem akcji.

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz